Nové postele Polstrin

Kolekce postelí Polstrin

Náš Showroom Praha


JESPEN s.r.o.
Českomoravská 183/27
190 00 Praha 9
[mapy.cz]

Provozní doba
Po - Pá   10:00 - 19:00 Sobota   10:00 - 17:00

Showroom je ve 2. patře,
kryté parkoviště - 70 míst. __________________________

Tel. +420 281 910 352

Fax +420 281 911 316

info @ jespen.cz

Dovoz designového italského nábytku do ČR   www.jespen.cz

Dodáváme nábytek také na Slovensko   www.jespen.sk

michal @ jedon.cz
SEO, tvorba www stránek

Designový nábytek

JESPEN italský design nábytek sleduje trendy v moderním bydlení a designovém nábytku, nabízí Vám ten nejnovější italský design a styl...

Naši dodavatelé - italský design

Jsme specialisté na dovoz nejen italského designového nábytku s více než pětiletou praxí v prodeji design nábytku. Prohlédněte si naše přední dodavatele luxusního nábytku, výrobce Desirée, Santarossa, Bontempi, Machalke a další.

Ukázku širokého množství nábytku naleznete v Praze, v našem design showroomu s luxusním nábytkem JESPEN Praha, vedle O2 Areny v design centru Sykora Home.

Kancelářský nábytek Praha

Kancelářský nábytek NOBL Praha

Vybavujete novou kancelář ? Nabízíme Vám exclusivní kancelářský nábytek u naší partnerské prodejny v Praze. Více na NOBL Kancelářský nábytek Praha.

Nábytek od Jespen Praha si můžete zakoupit samozřejmě na splátky, půjčku si můžete zařídit online. Bezpečná půjčka přes internet je půjčka online.

Luxusní nábytek nebo i jeden kus luxusního nábytku výborně doplní Vás moderní byt či celou moderní domácnost, jelikož designový interiér bez luxusního nábytku, je jako nebe bez slunce ! Pravidejně Vám dáváme příležitost využit slevy až 85 % na nákup moderního, luxusního nábytku z naší prodejny, vždy jde o nové kusy, které byly pouze vystaveny na prodejně po dobu několika týdnů. Opravdu luxus pro každého. Moderní nábytek není jen pohledově zajímavý, je taktéž velice kvalitní, vyroben z tradičních materiálů za použítí nejmodernějších technoligií, mnohdy je však vyraběný též ručně, jelikož ruční práce to je známka luxusu !

Dáváte-li přednost tradičnímu českému designu a kvalitnímu bytovému nábytku je tu firma Dřevotvar Znojmo, český výrobce luxusního nábytku, jehož nábytek Vám taktéž rádi zajistíme.

Nejen luxusní nábytek tvoří domov, doporučujeme též dřevěné obkladové palubky či dřevěné podlahy, které jednoznačně vytvoří u Vás doma útulnější atmosféru.

Kvalitní pružinové matrace pro Vaši stylovou postel. Rádi Vám objednáme a z Itálie či Německa přivezeme veškerý designový nábytek, který na stránkách výrobců naleznete, pro více informací prosím kontaktujte přímo naš showroom JESPEN Praha.

Specializujeme se na designové a moderní pohovky, praktické šatní systémy, knihovny a TV panely, pohodlné postele a design doplňky...

Dopřejte si trochu luxusu a design, který pohladí Vaše oko, italský nábytek je nadčasový. Námi nabízený nábytek je nejen zajímavý na pohled, ale též funkční a praktický, italský nábytek je správná volba do kařdého moderního interiéru, bytu či domu.

...JESPEN je design nábytek Praha.

Obývací stěny a německý kvalitní nábytek z masivu online k prodeji za skvělé ceny. Všechny reality Praha na jednom místě s vyhledávačem bytů. Online nabídka od Finep. Krásné nové byty Praha můžete najít u nás. Sledujte nejen moderní nábytek. Nové módní trendy, značkové oblečení, dámské kozačky, luxusní kabelky a šperky ze Světashopaholiků. Komplexní ekonomický software účetní a skladové hospodářství. Moderní zahradní architektura, návrhy zahrad a netradiční realizace zahrad Praha. Nové zábavní a nákupní centrum v centru Brna.Designový nábytek Polstrin, je mimořádná kolekce design luxusního nábytku od českého výrobce, který získal již mnoho českých i evropských designových cen za design nábytku. Patříme mezi výhradní prodejce nábytku Polstrin Praha.

Pozor! Mimořádná příležitost jak si pořídit nový designový nábytek se slevou 50%, ovlivněte přímo nákup vzorků na prodejnu ! Zavádíme novou praxi podobnou "předváděcím autům" v autosalonech! Objednejte si společně s námi, jakýkoliv kus nábytku, který bude několik měsíců vystaven na naší prodejně a pak jej obdržíte se slevou 50% !!!

Výprodej vzorků nábytku

Přikládáme vzor realizované kupní smlouvy! Objednaná sestava byla instalována na prodejně na konci ledna 2011 a zákaznice si ji převzala po 31.7.2011 dle dohody.

Případné dotazy směřujte přímo na majitele firmy ing.arch. Petra Nováka - 603 440 471

Těšíme se na Vaše náměty!

Bytové studio JESPEN Praha patří již více jak 6 let mezi přední dovozce luxusního bytového a designového nábytku. Za tuto dobu jsme zajistili mnoho sofistikovaných zakázek a poptávek od nejrůznějších zákazníků, nebojte se nás proto oslovit se svými požadavky a my se Vám budeme snažit vždy vyhovět. Jelikož "náš zákazník, náš pán" pro nás není jen prázdné heslo, ale v JESPEN Praha toto opravdu platí !

Vyzkoušejte naše služby, stejně jako bytoví architekti z TV pořadu Jak se staví sen ! Těšíme se na Vaši návštěvu v design centru Sykora Home. Praha Vysočany, vedle O2 Arény. Hledáte levně matrace a rošty do Vaší nové postele ? Zkuste nový online eshop s nábytkem do ložnice.