Potřebujete více informací o Vámi vybraném nábytku ? Můžete navštivte přímo náš designový showroom, rádi Vám poradíme, předvedeme vzorky materiálů a připravíme vizualizaci...

Sedací soupravy, pohovky, křesla, židle a barovky

Více na www.jespen.cz - Váš prodejce designového nábytku

Italské pohovky nabízí Desirée či Bontempi (viz Naši dodavatelé v levém panelu). Najdete tu hlavně nadčasový design a velké množství nejrůznějších kombinací a tvarů. Dokoupit můžete i ladící křesílka a konferenční stolky. Firmy působí na italském i světovém trhu již řadu let. Nadčasové pohovky ve velmi vysoké kvalitě zpracování uspokojí zákazníka toužícího po klasických tvarech, pohodlí, ale i toho kdo preferuje současné nejmodernější trendy, kterým jsou vlastní především jednoduché a čisté linie. Komfort sezení u jednotlivých modelů zvyšuje například výklopná opěrka hlavy, výsuvné mechanismy prodlužující hloubku sedáků a příruční stolky v různých provedeních.

Široký výběr potahových látek z řad přírodních materiálů a vysoce kvalitních kůží, nejrůznějších odstínů uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Kolekce pohovek je doplněna řadou konferenčních stolků různých velikostí, solitérními křesly a podnožkami.

Machalke - Avantgardní sedačky od německých designérů

Více na www.jespen.cz - Váš prodejce designového nábytku

Máte na výběr z velmi široké nabídky potahových materiálů od předních evropských výrobců látek a zpracovatelů kůží. Potahové látky se vyznačují vysokou kvalitou, stálobarevností a odolností vůči oděru. Nabídka obsahuje jednobarevné, čí vícebarevné látky, žinylky, mikrovlákna, velury, či imitace broušené kůže. Některé látky mají speciální povrchovou úpravu dodanou výrobcem látky. Na Vaše přání je možno spaciální nehořlavé úpravy látky. Kůže jsou od italských, belgických a rakouských dodavatelů. V nabídce jsou vysoce kvalitní anilinové a pigmentové hovězí čalounické kůže. Kolekce odpovídá nejnovějším světovým trendům ve struktuře, kvalitě a barevnosti tkanin.

V případě jakéhokoliv dotazu, nás neváhejte kdykoliv kontaktovat!

Bez pohovky se žádná domácnost neobejde. Kde jinde bychom si vychutnávali oblíbený film či knihu a kam bychom usazovali zvědavé návštěvy? Pohovky bezesporu patří k nejdůležitějším a nejoblíbenějším interiérovým doplňkům. I proto si s nimi nábytkoví návrháři dávají spoustu práce.

Showroom JESPEN na ploše několika desítek metrů čtverečních zde můžete na vlastní kůži vyzkoušet pohodlí sedacího nábytku Desirée, okusit krásu obývacích pokojů a ložnic Santarossa, přesvědčit se o hravosti a vtipnosti dětských a studentských pokojů firmy Zalf, vyzkoušet kvalitu jídelních, pracovních a konferenčních stolů, židlí a křesel značky Bontempi či obdivovat originalitu nábytku Tonin Casa kombinujícího prvky skla, dřeva a kovu. Toto vše doplněné o designové sestavy a solitéry ze dřeva a skla od firmy Pacini e Capellinni, kvalitní ručně vyráběné koberce značky Nanimarquina či doplňky Swedese ve stylu severských designérů dotvoří tu správnou atmosféru.