Video ukázky našeho luxusního nábytku

Video ukázky našeho moderního nábytku

designové sedací soupravyZde Vám budeme pravidelně prezentovat náš sortiment formou krátkých videí, jelikož mnoho unikátních funkcí nabízeného nábytku 1 fotka nevyjádří, proto je mnohem lepší krátké video. Jedná se o profesionální videa, přímo od našich dodavatelů nábytku z Itálie. Každé video si můžete zvětšit na celou obrazovku, takže není nutné jej sledovat pouze v malém okénku, stačí kliknout na ikonu v pravém spodním rohu přehrávaného videa, vedle nápisu „YOUTUBE“. Připravujeme též vlastní YOUTUBE kanál, kde budeme prezentovat mnohem více videí, dle jednotlivých kategorií, od různých výrobců luxusního nábytku. Chybí -li Vám zde nějaké video o našem designovém nábytku kontaktujte nás, videa s dětskými pokoji ZALF naleznete zde.

Nabízíme luxusní designové pohovky nejen od italských výrobců design nábytku jako Desirée či Bontempi, ale též i od německých nábytkářů jako je Machalke nebo například od Švédských designérů ze Swedese design. Jsme hrdí též na českou produkci nábytku a český bytový design, který se dlouhodobě řadí do první ligy světového designu, proto zastupujeme i českého výrobce pohovek, luxusních sedacích souprav a postelí Polstrin Design. Přijďte se podívat, rádi Vám vše ukážeme a poradíme s výběrem nejen sedacího nábytku. Nezapomeňte, že výhodně dodáváme nábytek i na Slovensko.

© 2013 JESPEN s.r.o. Nábytek Praha – prodej designového nábytku info@jespen.cz | SEO optimalizace www | Váš luxusní nábytek