Vizualizace & Služby bytového architekta

Jespen poskytuje interierové poradenství. Rádi Vám navrhneme řešení Vašich interierů za symbolickou cenu 5000 Kč za místnost. Příklady našich návrhů naleznete níže. V případě, že si následně objednáte nábytek od nás, bude Vám tato částka započtena jako záloha a vy budete mít návrhy ZDARMA. Těšíme se na Vaše zadání. Volejte ing. arch. Petra Nováka 603 440 471.

V dnešní době využít služeb bytového architekta není žádný luxus, ale běžná součást postupe při zařizování nového interiéru. Doma trávíte velkou část dne, proto je důležité jak na Vás interiér působí a též je dobré se vyvarovat obvyklých chyb v ergonomii interiérů či jejich barevnosti. Společnost JESPEN chce, kromě přímého prodeje luxusního designového nábytku, zajistit pro všechny klienty kompletní servis a dodávky interiérů na klíč. Podle Vašich požadavků jsou naši interiéroví poradci připraveni navrhnout Vaše prostory přesně k Vašim potřebám (služby bytového architekta nevyjímaje), včetně kompletních dodávek našich subdodavatelů a obchodních partnerů, zahrnujících kompletní nabídku vybavení interiérů nábytkem, koberci, textilem, osvětlením či doplňky jako tapety nebo zrcadla a poličky. V případě potřeby Vám rádi doporučíme další nezávislé interiérové architekty, se kterými dlouhodobě spolupracujeme a objevují se pravidelně i ve známých pořadech o bydlení jako Jak se staví sen apod .

Viz. naši partneři a samozřejmě Vám můžeme doporučit i další bytová studia a kanceláře… Nebojte se zeptat, rádi Vám poradíme. Náš zákazník, nás pán. To pro nás není jen prázdné heslo, ale již více jak šest let dobře fungující obchodní model.

Kontaktujte nás prostřednictvím emailu či telefonu nebo se přímo zastavte do naší pražské prodejny. Těšíme se na Vaši návštěvu !

Nově si o radu od bytového architekta můžete zažádat přímo v naší online interiérové poradně – zde!

© 2014 JESPEN s.r.o. Nábytek Praha – prodej designového nábytku info@jespen.cz | SEO optimalizace www | Váš luxusní nábytek