Rozvoz a montáž nábytku

Rozvoz a montáž nábytkuV rámci nabízených služeb zajišťujeme rozvoz a montáž zakoupeného nábytku po celé České republice. Při nákupu zboží za více než 20 000 Kč je tato služba v katastru města Prahy zdarma. Mimo Prahu se účtuje 12Kč/km za dopravu, montáž je opět nad 20 000 Kč zdarma. Rozvoz a montáž menších zakázek je paušálně 1200 Kč po Praze + 12 Kč/km dopravné mimo Prahu.
Také nabízíme službu stěhování nábytku za cenu 340 Kč/hod a os. a 15 Kč/km. Pro tento případ nabízíme velké skříňové Iveco Cargo (28mq a 6000 kg) s hydraulickou plošinou, uzpůsobené na dopravu nábytku!
Pro montáže máme zvlášť vyškolené odborníky, kteří zajistí kompletní montáž včetně závěrečného úklidu, odstranění transportních obalů a případné odborné předvedení manipulace se zakoupeným zbožím. Garantujeme profesionální přístup a ohleduplnost k Vašemu stávajícímu vybavení.  Na rozvozu a montáži nábytku spolupracujeme s firmou NOBL Praha.

V případě nadstandardní objednávky nábytku a dalších doplňků u naší firmy je cena dopravy kalkulována individuálně, informujte si prosím přímo u našich prodejců. Zajistíme i vystěhování starého nábytku a související práce, vše ovšem potřeba předem dohodnout s prodejcem. Sdělte nám své potřeby a my se Vám budeme vždy snažit vyjít maximálně vstříc máme již více jak šest let zkušeností a dodavatelská firma působí na českém trhu dokonce již dvacet let. Takže jsme si již poradili s kdejakou zakázkou (rozvoz a montáž nábytku). Těšíme se na spolupráci. Přijďte se informovat do našeho showroomu Praha ve Vysočanech.© 2013 JESPEN s.r.o. Nábytek Praha – prodej designového nábytku info@jespen.cz | SEO optimalizace www | Váš luxusní nábytek