Interiérové šatny & Šatní skříně, posuvné stěny

Pozor novinka! Názorné video ukázky našeho designového nábytku …1 video lepší než 100 fotek. Videa s italským nábytkem!

Věškeré šatní systémy navrhneme ve spolupráci s architektem, přímo na míru potřebám Vašeho interiéru, proto se nebojte nás navštívit a sdělit nám svá přání, pro inspiraci si můžete prohlédnout vzorové šatní skříně i luxusní interiérové šatny.

a ) Novinka! Luxusní interiérové šatny a šatní systémy 8emezzo…

interiérové šatnyNáš sortiment vestavěných šaten...

b ) Interiérové šatny a šatní systémy ZALF…

interiérové šatnyNáš sortiment vestavěných šaten...

c ) Možnosti vnitřního vybavení skříní…

šatní skříněProhlédněte si další šatní skříně...

Příjďte se s námi poradit a zdarma Vám připravíme 3D Vizualizaci Vašeho interiéru (s novou šatnou). Doporučíme vám typ šatního systému přesně podle vašich potřeb, jsme schopni též vyrobyt atypický kus nábytku dle Vašeho přání. Prohlédněte si naše reference a virtuální prohlídky nábytku. Specializujeme se na dodávky luxusního nábytku na míru od předních italských výrobců. Vestavěné šatny jsou dnes jednoznačným trendem, svým zakezníkům je doporučují všichni prodejci nábytku od IKEA počínaje.

Vestavěná šatna Vám umožní využit Váš interoér na maximum, nekomplikovat si situaci množstvím jednotlivých skříní v pokojích a samozřejmě mnohem komfortnějším přístupem k vašim věčem. Tam kde se nevejde samostatná interiérová šatna je možné použít vestavné šatní skříně a šatní systémy s posuvnou stěnou. Tyto šatní systémy opticky taktéž nijak nezmenší Váš interiér a umožní Vám podlahovou plochu využít na maximum. Vysoké šatní skříně ke stropu doporučují přední interiéroví návrháři.

Stojíte-li před otázkou koupě skříní nebo skříně na míru, a rozhodujete se, zda dáte přednost některé ze sektorových skříní, kterou si sice můžete odvézt hned, ale nebude přesně podle Vašich představ, nebo spíše počkáte a necháte si objednat či dokonce vyrobit skříně na míru, které svým praktickým řešením, moderním stylem šatny, italským designem, materiálem i rozměry, budou korespondovat s Vaším interiérem? Rádi Vám poradíme…

 

© 2013 JESPEN s.r.o. Nábytek Praha – prodej designového nábytku info@jespen.cz | SEO optimalizace www | Váš luxusní nábytek