Poradna online & Váš interiérový designér

Interiérová poradna – v této sekci si můžete zeptat přímo našich architektů a interiérových poradců na vše co Vás trapí v souvislosti s Vašim bydlením, bytem či nábytkem… Ptejte se na co Vás napadne a pokud budeme vědět rádi Vám poradíme. Konkrétní dotazy na náš sortiment, kolik to stojí, materiálové variace či rozměry směřujte prosím přímo na naše prodejce ! Děkujeme.

Ostatní dotazy do poradny zasílejte na email: KristynaWolfova @ seznam.cz

Odpovědi na Vaše dotazy ohledně designového bydlení ?

1) Je vhodné kombinovat konferenční stolek sklo-chrom k masivnímu dřevěnému nábytku?

Tato kombinace se k masivnímu dřevěnému nábytku nehodí – volí se pouze v případě, kdy nábytek neobsahuje dekor dřeva – je pouze barevný. K variantě s masivním nábytkem se lépe hodí konferenční stolek sklo-masiv, kde je použité stejné dřevo, jako na ostatním nábytku v místnosti.

Designové křeslo2) Hodí se k sobě pohovka a kožené křeslo stejné nebo různé barvy?

U barev je velmi důležité „trefit“ správný odstín. Pokud se budou odstíny jen trochu lišit, nebude kombinace barev vypadat hezky, proto je třeba výběru barev věnovat velkou pozornost. Elegantně však působí varianta, kdy kožené křeslo je například vínové a pohovka šedá s vínovým vzorem. Samozřejmě je i možné mít pohovku a křeslo odlišné barvy, pokud k sobě ladí a nejlépe se daná barva znovu opakuje v inteiéru na jiném kusu nábytku, dekoraci či na stěně.

3) Různé dekory dřeva nábytku v jednom pokoji – vadí to?

V designu interiéru platí pravidlo, že se snažíme co nejméně kombinovat dekory dřeva. Někteří designéři zastávají názor, že nejlepší je, když je i v celém bytě pouze jeden, nebo aby jich bylo alespoň co nejméně. To samozřejmě ne vždy je možné, proto alespoň v jedné místnosti by se pravidlo mělo dodržet a zůstat pouze u jednoho dekoru dřeva.

Další dotazy zasílejte na email: KristynaWolfova @ seznam.cz