Designový nábytek z kolekce Polstrin Design

Nyní mimořádná výstava „POLSTRIN DESIGN COLECTION 2013″ v Praze. Přímo v našem showroomu v design centru Sýkora home Praha-Vysočany. Po dobu trvání výstavy, až do konce roku 2013, nabízíme slevu 10% na všechny objednávky produktů Polstrin.

 
IMG_0926  IMG_0927  IMG_0928  IMG_0929  IMG_0930

 

Sedací soupravy PolstrinSedací soupravy a pohovky Polstrin Praha...

Sedací soupravy a designové pohovky – Polstrin Design

 

Designové luxusní postele Polstrin Praha...Designové luxusní postele Polstrin...

Designové luxusní postele – Polstrin Design

 

Luxusní postele Polstrin PrahaDesignová křesla Polstrin...

Moderní designová křesla – Polstrin Praha

Jsme česká rodinná firma s dlouholetou tradicí v oblasti výroby čalouněného nábytku z hradce Králové. V našem portfoliu výroby nábytku naleznete sedací soupravy a pohovky, designová křesla, doplňky k sedacím soupravám, čalouněné postele i zakázkově vyráběný sedací nábytek. Polstrin Praha.

Každá sedací souprava z naší produkce prochází pečlivou ruční výstupní kontrolou, abychom si mohli být jisti, že zákazník dostane pouze kvalitní designový nábytek. Jsme si vědomi, že sedací soupravy bývají ústředním prvkem téměř každého obývacího pokoje, proto dbáme na to, aby naše pohovky představovaly pohodlí, design a kvalitu. Architektům nabízíme precizní zpracování zakázkového sedacího nábytku pro jejich jedinečné projekty. Volbu textílie a čalounění dle jejich přání, takže máte jistotu, že sedací nábytek bude vždy ladit se zbytkem Vašeho interiéru.

Dovolte nám představit unikátní řadu čalouněného nábytku Polstrin Design Collection, která vznikla ve spolupráci s předními českými designéry. Design Collection přináší výjimečný sedací nábytek a čalouněné postele, které se díky svému designu řadí ke špičkovým produktům a představuje současné nábytkářské trendy. Získaly mnohá ocenění na veletrzích nábytku i v mezinárodních soutěží, jedná se o mimořádný design za příznivé ceny. Díky bohatému výběru barev a vzorů může být každý kousek unikátním uměleckým artefaktem uprostřed Vašeho interiéru. Pro zákazníky, kteří hledají něco opravdu jedinečného je tu Polstrin Praha. Designový nábytek od Polstrinu můžete exklusivně zakoupit v showroomu JESPEN Praha, přímo na prodejně máme vystaveno mnoho kusů nábytku od této firmy, stačí nás jen kontaktovat a domluvit si schůuku s odborným prodejcem, který Vám navrhne ideální kus nábytku do Vašeho moderního interiéru.

 

© 2013 JESPEN s.r.o. Nábytek Praha – prodej designového nábytku info@jespen.cz | SEO optimalizace www | Váš luxusní nábytek