Moderní obývací stěny & Designové knihovny

Zobrazit nabídku nábytku

Pozor novinka! Názorné video ukázky našeho designového nábytku …1 video lepší než 100 fotek. Videa s italským nábytkem!


Luxusní designový nábytek do obývacího pokoje

designové sedací soupravyUpozorňujeme, že veškerý sortiment nábytku do obývacího pokoje na webových stránkách má převážně informativní charakter a nezahrnuje veškerý sortiment nábytku, který jsme schopni vám dodat do vašeho interiéru, jelikož každý výrobce nábytku nabízí své moderní obývací stěny a knihovny, v různých variantách, rozměrech i barevných a materiálových kombinacích. Proto se nechte zobrazeným designovým nábytkem inspirovat a pokud se Vám libí nabízený styl a sortiment nábytku, rádi Vás uvítáme na naší prodejně, kde se Vám bude věnovat náš interiérový specialista, který Vám pomůže vybrat ten kus nábytku, který bude přesně sedět do Vašeho současného interiéru nebo Vám pomůže navrhnou celý nový interiér dle Vašeho přání. Více informací u našich prodejců a v našem showroomu v Praze Vysočanech, vedle O2 Arény. Moderní Obývací stěna či knihovna je spolu se sedací soupravou je základní nábytek do obývacího pokoje, který utváří jeho charakter, proto se nevyplatí na příliš šetřit. V obývacím pokoji trávíte s rodinou hodně času a také moderní obývací stěny s pohovkou je to první, čeho si Vaše návštěva všimne.

Do obývacího pokoje patří také designová pohovka nabízíme exklusivně sortiment českého výrobce čalouněných sedacích souprav Polstrin. U nás si vybere sedací soupravu včetně příslušenství přesně pro Vás, máme též širokou nabídku konferenční stolků a designových křesel, včetně doplňků jako osvětlení či koberců. Designová pohovka je investice, která se Vám bude každý den vracet ! Aktuální slevové akce pohovek a moderní obývací stěny můžete sledovat na našem Facebook profilu JESPEN.

Nabízíme luxusní designové pohovky nejen od italských výrobců design nábytku jako Desirée či Bontempi, ale též i od německých nábytkářů jako je Machalke nebo například od Švédských designérů ze Swedese design. Jsme hrdí též na českou produkci nábytku a český bytový design, který se dlouhodobě řadí do první ligy světového designu, proto zastupujeme i českého výrobce pohovek, luxusních sedacích souprav a postelí Polstrin Design. Přijďte se podívat, rádi Vám vše ukážeme a poradíme s výběrem nejen sedacího nábytku. Nezapomeňte, že výhodně dodáváme nábytek i na Slovensko.

© 2013 JESPEN s.r.o. Nábytek Praha – prodej designového nábytku info@jespen.cz | SEO optimalizace www | Váš luxusní nábytek