Luxusní postele | Designový nábytek do ložnice

Pozor novinka! Názorné video ukázky našeho designového nábytku …1 video lepší než 100 fotek. Videa s italským nábytkem!

Designové postele DesireeNáš sortiment postelí Desirée...

Designové postele Desiree

Moderní italské ložnice ZALFNáš sortiment postelí ZALF...

Novinka ! Italské ložnice ZALF

Luxusní postele 8emezzoNáš sortiment postelí 8emezzo...

Novinka! Postele 8emezzo

Stylové postele VogueNáš sortiment postelí Vogue...

Stylové postele Vogue

Nabízíme Vám moderní, stylové i luxusní designové postele. Pomůžete s výběrem té nejvhodnější matrace, pro váš pohodlný spánek. Spolupracujeme s převážně italskými, německými a švýcarskými výrobci nábytku, vše Vám vybereme individuálně a na míru, dovoz a montáž ložnice je samozřejmostí kdekoliv po ČR. Pro více informaci kontaktujte přímo naše prodejce nebo navštivte náš designový showroom v Praze.

V posteli každý člověk stráví minimálně třetinu svého života, pro na výběr kvalitní ložnice nespěchejte a postel si přijďte vyzkoušet k nám do prodejny. Na kvalitním spánku se nevyplatí šetřit, stejně tak na kvalitní posteli, dopřejte si luxusní spánek !

Kvalitní postele PolstrinNáš sortiment postelí Polstrin...

Moderní postele Polstrin

Luxusní nábytek do ložnice FlexteamNáš sortiment postelí Flexteam...

Nové luxusní postele Fleaxteam

Moderní postele BontempiNáš sortiment postelí Bontempi...

Kvalitní postele Bontempi

Luxusní postele HasenaNáš sortiment postelí Hasena...

Luxusní postele Hasena

Na naší prodejně pro Vás máme připraveno několik variant postelí a lůžek v různých variantách, abyste si sami mohli vyzkoušet jaký typ postelí vyhovuje právě Vám. Disponujeme také vzorkovým katalogem látek všech námi zastupovaných výrobců nábytku do ložnice, můžete si tak vybrat potahovou látku, druh dřeva, v případě potřeby Vám můžeme vzorek zapůjčit domů, aby bylo možné sladit Vaší novou postel se současným nábytkem ložnice, barvou stěny, koberce, apod…

Na požádání Vám rovněž sdělíme námi aktuálně nabízenou cenu postele, od kteréhokoliv výrobce, kterého máme v nabídce, samozřejmostí je dovoz Vámi vybrané ložnice k Vám domů, více informací v sekci Rozvoz & doprava.

Nábytkové studio JESPEN nábytek Praha doporučuje kvalitní matrace Vegas

Matrace VEGAS k postelímK našim designovým postelím nabízíme a doporučujeme kvalitní matrace VEGAS, které Vám zajistí opravdu luxusní spánek, jelikož to je vždy pro každého to nejdůležitější. Nabízíme VIP nábytek do ložnice, manželské postele, rošty k luxusním postelím a kvalitní matrace. K VIP postelím doporučujeme např. matrace Vegas typ 29: Luxusní oboustranná matrace s taštičkovým jádrem, která poskytuje možnost spaní na dvou tvrdostech, s dokonalým antialergickým a ortopedickým řešením pro Váš spánek! Bližší informace naleznete na webu: www.matrace-vegas.cz© 2005 – 2015 Nábytek JESPEN s.r.o. | Prodejna Praha – prodej designového nábytku info @ jespen.cz | SEO optimalizace www | Váš luxusní nábytek