Dětský nábytek a studentské pokoje

Exklusivně zastupujeme unikátního italského výrobce dětského multifunkčního nábytku ZALF. Tento jedinečný nábytek do studentských pokojů Vám pomůže využít na maximum každý centimetr dětského pokoje a poskytnout Vašim dětem to nejlepší co si můžou přát. Multifunkční nábytek ZALF zaujal i designéry z pořadu Jak se staví sen na Prima Family. Video z pořadu Jak se staví sen si můžete prohlédnout ve videoarchívu TV Prima.

…Rozpohybovali jsme dětské pokoje, multifunkčním dětským nábytkem ZALF !

Dětský nábytek ZALFDalší studentské pokoje ZALF

  Navštivte nové stránky o dětském nábytku ZALF

Rostoucí dětský nábytek a studentské psací stoly MOLL

detsky-nabytek-moll10detsky-nabytek-moll9detsky-nabytek-moll6detsky-nabytek-moll4detsky-nabytek-moll8 (1)detsky-nabytek-moll

Řada rostoucích stolků německého výrobce Moll je vyrobena z lamina nebo masivního buku. V nabídce jsou 3 typy stolů Booster, Runner a Sprinter, které se liší svou výbavou. Rostoucí stoly je možno doplnit o PC stoly, kontejnery a další přístavby a nástavby. V této řadě najdete nejvíce možných rozšíření. Je možné vybírat z 5ti lamino dekorů dřeva. Díky propracované konstrukci je možné, aby nábytek rostl s Vašimi dětmi.

Židle MyFlexo a Freaky – Rostoucí dětské židle firmy Mayer

Dětská židle FreakyDětské židle FreakyDětská židle MyFlexoDětská židle MyFlexoDětská židle MyFlexoDětská židle MyFlexo

Rostoucí dětské židle jsou základ moderního studentského pokoje. Nabízíme výjimečné, variabilní dětské židle za nesrovnatelnou cenu v porovnání s ostatními židlemi této kategorie. Naše bytové studio doporučuje rostoucí židle Freaky a novinku MyFlexo od předního německého výrobce Mayer. Mnoho barevných kombinací této židle v atraktivních potazích Aqua clean, které se vyznačují vysokou otěruvzdorností a snadnou údržbou. Součástí standardního provedení jsou univerzální kolečka pro koberce i tvrdé podlahy.

Proč rostoucí židle Mayer? MĚKKÉ CHRÁNĚNÉ PODRUČKY, BEZPEČNOSTNÍ PLYNOVÝ PÍST, ERGONOMICKÉ POSTRANNÍ VEDENÍ, ROBUSTNÍ KOSTRA, OPTIMÁLNÍ ERGONOMICKÉ SEZENÍ, DLOUHÁ ŽIVOTNOST, EASY CLICK – SYSTÉM NASTAVENÍ. Pomocí našeho systému nastavování židle, který je chráněným vzorem, můžete Vašemu dítěti zcela pohodlně nastavit pozici sezení. Nastavením pozice zádové opěrky a područek bude nastavena hloubka sezení, a to jedním kliknutím. Bezestupňové jednoduché nastavení výšky sezení je možné pro výšku dítěte od 110 do 180 cm při maximální hmotnosti 110 kg. Tím je zajištěno rovnoměrné rozdělení tlaku na hýždě a stehna a zdravá pozice sezení. Systém lomícího se kloubu je extrémně odolný umělohmotný kloub, který vyhovuje požadavkům na testy i pro židle pro dospělé. Pro více informací kontaktujte naše prodejce.

…dopřejte svým dětem kvalitní a moderní dětský nábytek !!!

© 2005 – 2015 Nábytek JESPEN s.r.o. | Prodejna Praha – prodej designového nábytku info @ jespen.cz | SEO optimalizace www | Váš luxusní nábytek