Designové pohovky & Sedací soupravy, obývací nábytek

Zobrazit nabídku nábytku

Názorné video ukázky našeho designového nábytku …1 video lepší než 100 fotek. Videa s italským nábytkem!

Luxusní sedací soupravy a nábytek do obývacího pokoje

designové sedací soupravySedací souprava je takřka srdce každého domova, proto se nevyplatí na příliš šetřit, na pohovce strávíte s rodinou hodně času a pohovka je to první, čeho si Vaše návštěva všimne. Designová pohovka je doslova perla každého interiéru, která by Vám měla též spolehlivě sloužit, proto výběr pohovky nepodceňte a nebojte se poradit s interiérovým poradcem v naší prodejně. Vybere sedací soupravu včetně příslušenství přesně pro Vás, máme též širokou nabídku konferenční stolků a designových křesel, včetně doplňků jako osvětlení či koberců. Designová pohovka je investice, která se Vám bude každý den vracet !

Pohovky značky Flexteam jsou sedací soupravy z unikátní kolekce pohovek od italského výrobce, které studiu Jespen Praha prodavá jako jediné v České Republice, mnoho variant přímo dle potřeb a přání zákazníků. Můžeme Vám tak nabídnou italský design pohovek, nejmodernější evropské trendy a kvalitní řemeslné zpracování pohovek. Vše doplněno příznivou cenou pro zákazníka, neváhejte a kontaktujte naše prodejce pohovek ohledně dalších podrobností a ukázek aktuálního sortimentu sedacího nábytku. aktuální slevové akce pohovek můžete sledovat na našem Facebook profilu JESPEN.

Nabízíme luxusní designové pohovky nejen od italských výrobců design nábytku jako Desirée či Bontempi, ale též i od německých nábytkářů jako je Machalke nebo například od Švédských designérů ze Swedese design. Jsme hrdí též na českou produkci nábytku a český bytový design, který se dlouhodobě řadí do první ligy světového designu, proto zastupujeme i českého výrobce pohovek, luxusních sedacích souprav a postelí Polstrin Design. Přijďte se podívat, rádi Vám vše ukážeme a poradíme s výběrem nejen sedacího nábytku. Nezapomeňte, že výhodně dodáváme nábytek i na Slovensko.

© 2005 – 2016 Nábytek JESPEN s.r.o. | Prodejna Praha – prodej designového nábytku info @ jespen.cz | SEO optimalizace www | Váš luxusní nábytek