Studio JESPEN Praha se nyní omezuje pouze na internetový prodej, vyberte si nábytek a pošleme vám nabídku, nejsme eshop!                        
Zobrazit nabídku nábytku
Designový nábytek Designový nábytek pro úspěšné & Luxusní nábytek, postele, sedací soupravy

JESPEN italský design nábytek sleduje trendy v moderním bydlení a designový nábytek, nabízí Vám ten nejnovější italský design a styl. Jsme specialisté na dovoz nejen italského designový nábytek s více než sedmiletou praxí v prodeji designový nábytek. Prohlédněte si naše přední dodavatele luxusního nábytku, výrobce Desirée, Santarossa, Bontempi, Machalke a další. Ukázku širokého množství nábytku naleznete v Praze, v našem design showroomu s luxusní nábytek JESPEN Praha, vedle O2 Areny v designovém centru Sykora Home Praha. Kancelářský nábytek Praha Vybavujete moderní kancelář ? Nabízíme Vám kvalitní i luxusní kancelářský nábytek u naší partnerské prodejny NOBL Praha. Více na www.nobl.cz Kancelářský nábytek Praha. Nábytek od Jespen designový nábytek Praha si můžete zakoupit samozřejmě na splátky, půjčky si můžete zařídit online. Doporučujeme bezpečnou a rychlou půjčku.
Luxusní postel nebo i jiný designový nábytek či kus luxusního nábytku výborně doplní Váš moderní byt či celou moderní domácnost, jelikož designový interiér a luxusní nábytek, je jako nebe a slunce ! Pravidelně Vám dáváme příležitost využit slevy až 85 % na nákup moderního, luxusního nábytku z naší prodejny, designový nábytek je vždy nový, kusy které byly pouze vystaveny po dobu několika týdnů. Moderní designový nábytek není jen pohledově zajímavý, je taktéž velice kvalitní, vyroben z tradičních materiálů za použití nejmodernějších technologií, mnohdy je VIP nábytek však vyráběný ručně, jelikož ruční práce to je luxusní nábytek ! Dáváte-li přednost tradičnímu českému nábytku a kvalitnímu bytovému nábytku je tu firma Dřevotvar Znojmo, vyrábí český luxusní nábytek, jehož designový nábytek Vám taktéž rádi zajistíme. Nejen luxusní nábytek tvoří domov, doporučujeme též dřevěné obkladové palubky či dřevěné podlahy, které jednoznačně vytvoří u Vás doma útulnější atmosféru. Jespen je VIP nábytek Praha. Designové obývací pokoje, TV stěny a luxusní knihovny, nabídka postelí a VIP nábytku do ložnice. Oblíbený sortiment dětského nábytku ZALF a moderních studentských pokojů.

Luxusní designový nábytek Praha

Pravidelně pro Vás obměňujeme sortiment luxusního nábytku v našem pražském showroomu a na veškerý nový VIP nábytek nabízíme mimořádné slevy. Luxusní designový nábytek se slevou.

Italský luxusní nábytek a designový nábytek

Luxusní designový nábytekSpolečně s exklusivní výstavou našeho luxusního nábytku na Pražském DESIGN BLOKU jsme pro Vás připravili modernizaci našich stránek o designovém nábytku. Těšíme se i nadále na setkání v našem showroomu v design centru Sykora Home, Praha-Vysočany, vedle O2 Arény. 3D Virtuální prohlídka showroomu JESPEN – VIP nábytek.Italský design za skvělé ceny! Nabízíme vlastní kolekci moderních luxusních sedacích souprav v italském stylu. Sedací soupravy a pohovky je možno objednat v kvalitních látkových potazích. Kompletní sortiment sedacích souprav a luxusní pohovky.

Nabízíme italský nábytek, moderní sedací soupravy i luxusní designové pohovky

Bytové studio JESPEN neustále sleduje moderní trendy v bydlení a proto Vám může neustále nabízet jen moderní italský nábytek pro Vaše stylové a luxusní bydlení. Výrazná sleva na nákup designových pohovek přímo z naší prodejny VIP nábytku ! Z důvodů obměny sortimentu naší prodejně a uvolnění místa pro nové kusy VIP nábytku nabízíme mimořádné výrazně slevy na stávající luxusní pohovky. Výprodeji vzorků luxusního italského nábytku z našeho showroomu. Rádi Vám objednáme VIP nábytek a z Itálie či Německa přivezeme veškerý designový nábytek, který na stránkách výrobců naleznete, pro více informací prosím kontaktujte přímo naš showroom JESPEN Praha. Specializujeme se na designové pohovky, praktické šatny a šatní systémy, knihovny a TV panely, pohodlné postele a doplňky. Výprodej vzorků z prodejny – Dopřejte si trochu luxusu a designový nábytek, který pohladí Vaše oko, italský nábytek je nadčasový. Námi nabízený nábytek je nejen zajímavý na pohled, ale též funkční a praktický, italský nábytek je správná volba do každého moderního interiéru, bytu či domu. Rádi byste si do svého interiéru pořídili designový nábytek i kvalitní dřevěné podlahy či dřevěné dekorativní obklady z palubek ? Doporučujeme navštívit tradičního prodejce palubek v Praze Palubky NOBL – online obchod palubek.

Designový nábytek, moderní pohovky a luxusní potele

Specialista na designový nábytek a luxusní bydlení v Praze

Pokud máte nějaký dotaz k našemu sortimentu: designový nábytek, luxusní pohovky, obývací sestavy, designové postele… Neváhejte se na nás přímo obrátit!

Italský nábytek najdete v JESPEN designový nábytek Praha


© 2005 – 2015 Nábytek JESPEN s.r.o. | Prodejna Praha – prodej designového nábytku info @ jespen.cz | SEO optimalizace www | Váš luxusní nábytek