Potřebujete více informací o Vámi vybraném nábytku ? Můžete navštivte přímo náš designový showroom, rádi Vám podaradíme, předvedeme vzorky materiálů a připravíme vizualizaci...

Nabízíme nové kolekce designového nábytku

Více na www.jespen.cz - Váš prodejce designového nábytku

Společnost JESPEN s.r.o. se řadí k největším dovozcům italského designového nábytku v rámci celé České republiky. Hlavní prodejna Italského nábytku, která se nachází v Design Centru Sýkora Home, vedle O2 Arény v Pražských Vysočanech, nabízí stovky m2 prodejní plochy a umožňuje tak prezentaci široké škály zboží zejména Italského designu.

Naši dodavatelé italské design nábytku

Nabízený sortiment nábytku je zaměřen na kompletní vybavení bytového prostoru. Do Vašeho interiéru Vám můžeme nabídnout veškerý nábytek od sedacích souprav, obývacích stěn, zařízení dětského pokoje až po doplňky jako jsou např. koberce, osvětlení, tapety, zrcadla apod. Mezi standardní služby patří odborné poradenství, navrhování interiérů a vypracování grafických návrhů – zejména u dětských pokojů a obývácích pokojů. Naše firma spolupracuje rovněž s několika architekty. Každému zákazníkovi je poskytována individuální péče.

Na základě předchozích zkušeností se od samého počátku orientujeme zejména na italské výrobce. Itálie, největší producent nábytku a nábytkového designu na světě, zahrnuje veškeré segmenty nábytku, z nichž zákazníkům na českém trhu nabízíme pečlivě vybrané firmy s důrazem na kvalitu a zpracování. Důležitou součástí naší nabídky je výhradní zastoupení výrobce designových sedacích souprav Desirée. Ta patří k nejuznávanějším výrobcům nejen v Evropě.

Rádi Vás přivítáme na naší prodejně nebo Vás navštívíme ve Vašem domě či bytě.

Zastupujeme převážně tyto italské a německé výrobce nábytku. Sedací nábytek a postele Deserée, pohovky a židle Bontempi, Skříňové sestavy, knihovky a postele Santarossa (Smart, Vouge), dětské a studentské pokoje Zalf, konferenční a jídelní stoly, knihovny Tonin Casa, kožené pohovky Machalke, luxusní postele Hassena

Znáte italský nábytek a italský design ?

Více na www.jespen.cz - Váš prodejce designového nábytku

Dodavatelé italské nábytku

O italském nábytku jste již určitě slyšeli a možná jste i uvažovali o jeho pořízení, když jste chtěli vybavit svůj byt. Italští výrobci nábytku jsou nesmírně oblíbení nejen v Evropě, ale na celém světě. Nejde ovšem obvykle o lacinou záležitost, kvalitní italský nábytek je luxusní zboží, které si nemůže dovolit každý. Právě italský cit pro módu a design je tím co dělá nábytek z této země neopakovatelným a esteticky dokonalým. Důraz je ovšem kladen nejen na skvělý design, ale také na perfektní kvalitu zpracování z materiálů jako je dýha, lak nebo barevné sklo.

Je italský nábytek jenom krásný na pohled, ale jinak nepraktický? Nikoli, kvalitní italští výrobci dbají na to, aby jejich nábytek byl vynikajícím výrobkem po všech stránkách. Právě proto je italský nábytek na trhu stálicí a nejčastější volbou náročnějších zákazníků, kteří chtějí estetický i praktický luxus v jednom. Mezi italské výrobce, jejichž výrobky jsou k dostání v České republice, patří například firmy Cesar, Mercury, Orme, Nardiinterni, Salcon nebo Uffix. Nábytek těchto výrobců patří do střední až vyšší kategorie. Kuchyně z jejich produkce se opět stávají centrem domova a bytový nábytek se vyznačuje citlivostí a estetickým cítěním. Slovem, které nejlépe shrnuje podstatu italského nábytku, je styl. Takže pokud nedáte dopustit na velmi jemný a vybraný vkus, moderní trendový design a zároveň praktičnost, potom se obraťte na některého z prodejců italského nábytku u nás. Doporučujeme jeden z největších design showroomu v Praze, společnost JESPEN v design centru Sýkora Home. A zařiďte si svůj byt nebo kancelář stylově a luxusně.